• مشاوره تخصصی در استقرار تیم فروش
  • تحقیقات بازار و تدوین استراتژی فروش (تدوین پلن فروش به تفکیک هر واحد فروش و آنالیز آن )
  • مشاوره تخصصی صادرات از طرح ریزی تا اجرا
  • برگزاری همایش و کارگاههای آموزشی در حوزه بازاریابی و فروش
  • پایش مداوم فروش و ارائه راهکارهای تخصصی
  • تدوین مارکتینگ پلن سالیانه و همراهی در اجرای آن
  • مشاوره تخصصی هدف گذاری سالیانه بصورت علمی
  • مشاوره در تکمیل و بهبود سبد کالا


پایش مداوم فروش و ارائه راهکارهای تخصصی pdca

فرآیند فروش فرآیندی مهم و اساسی است؛ به همین دلیل برای اطمینان از حسن انجام کار ، کنترل و ارزیابی آن بایستی شاخص هایی تعیین گردد. ما در سازمان فروش آیسان پس از تدوین و اجرای فعالیت ها و پلن های فروش و اجرا شدن آن ها، بصورت مداوم فرآیند فروش را مورد پایش قرار داده و برای بهبود یا اصلاح آن اقدام می نماییم.
سازمان فروش هوشمند آیسان، فرآیند فروش شرکت شما را بصورت مداوم پایش می کند و راهکارهای تخصصی را برای افزایش و بهبود آن ارائه می دهد. این سارمان با به کارگیری چرخه دمینگ (برنامه ریزی Plan، اقدام Do، بررسی Check، اجرا act)، تحولی قابل توجه در فروش شما ایجاد می‌کند. این سازمان با برنامه ریزی و بررسی به شناسایی مسایل می پردازد. سپس راه حل های بالقوه را مورد آزمایش قرار داده و پس از بررسی و مطالعه نتایج، اقدام به پیاده سازی بهترین راه حل می نماید.


مشاوره تخصصی در استقرار تیم مهندسی فروش

استقرار سیستم مهندسی فروش در سازمان بایستی جدی گرفته شده و به صورت علمی، تخصصی و با دقت انجام شود.
ممکن است شرکتی علیرغم داشتن منابع مالی قابل توجه، اعتقادی به فرآیند مهندسی فروش نداشته باشد و در این خصوص از روش ها و تاکتیک های علمی و به روز بهره نبرد؛ در این صورت احتمال اینکه دوام و بقای این شرکت به خطر بیفتد بسیار زیاد است.
مشاوره تخصصی استقرار تیم مهندسی فروش یکی از خدماتی است که ما در سازمان فروش هوشمند آیسان، با در نظر گرفتن کسب و کار شما و بررسی عوامل محیطی و همچنین آنالیز بازار انجام می دهیم.تحقیقات بازار و تدوین استراتژی فروش

همواره اطلاع دقیق از مسائل و اتفاقات بازار و نیز تحلیل و بررسی پیام‌های نهفته در روندها و داده های فروش، در اتخاذ استراتژی های اثربخش، نقشی کلیدی ایفا میکند لذا سازمان فروش هوشمند آیسان، پس از آنالیز و تحقیقات بازار تفکیک هر واحد فروش ، پلن فروش را تدوین می‌نماید. به عبارت دیگر ما در آیسان برای هر یک از واحدهای فروش اعم از مویرگی، زنجیره ای، خاص، سازمانی و ... با درنظر گرفتن شرایط بازار، پلن فروش در مقاطع زمانی کوتاه و بلند مدت، تدوین و اجرا می کنیم.


مشاوره در تکمیل و بهبود سبد کالا

یکی از راههای حفظ موقعیت کسب و کارها در بازار و افزایش بهره وری فروش ، بهبود و تکمیل سبد محصولات است. سازمان فروش هوشمند آیسان با بررسی دقیق شرایط بازار و اهداف صاحبان کسب و کار، مشاوره تخصصی بهبود سبد کالا را ارایه می دهد.مشاوره تخصصی صادرات از طرح ریزی تا اجرا

اگر صادرات بصورت اصولی و تخصصی و با شناخت کامل از بازار صادراتی انجام شود می تواند موجب افزایش سود و فروش، گسترش کسب و کار، کسب سهم بازارهای جهانی و خلق ثروت شود.
با توجه به تجربیات سازمان فروش آیسان در ارتباط با صادرات محصولات غذایی سمیه و شناخت بازارهای جهانی، می توانید مشاوره، بازاریابی و فروش این حوزه را به آیسان بسپارید. .


برگزاری همایش و کارگاههای آموزشی در حوزه بازاریابی و فروش

از دیگر خدمات سازمان فروش هوشمند آیسان، برگزاری همایش ها و کارگاههای آموزشی است.
این خدمات با هدف دانش افزایی، افزایش مهارت، بررسی مسائل و اتفاقات روز و تبادل نظر فعالان این حوزه انجام
می شود.
در این مراسم اساتید حوزه بازاریابی و فروش حضور خواهند داشت.تدوین مارکتینگ پلن سالیانه و همراهی در اجرای آن

مارکتینگ پلن به صاحبان کسب و کارکمک میکند تا در خصوص چرایی و چگونگی تمام فعالیت های بازاریابی دید روشنی پیدا کنند. فعالیت هایی همچون : تعیین اهداف کوتاه مدت و بلند مدت، شناسایی رفتار خرید و مخاطبان هدف، استراتژی های بازاریابی، وضعیت فعلی بازار، شاخص های ارزیابی عملکرد، بودجه بندی، جدول زمانی و نقشه راه اجرایی سازمان فروش هوشمند آیسان با تهیه و تدوین مارکتینگ پلن، بصورت علمی و تخصصی، در مسیر موفقیت کسب و کار همراه شما خواهد بود.


مشاوره تخصصی هدف گذاری سالیانه

اگر هدف گذاری فروش به درستی انجام پذیرد به صاحبان کسب و کار کمک می کند تا روند را در هر دوره ی زمانی پیگیری کنند و اهداف را با نیازهای بازار و کسب و کار تطبیق دهند.
سازمان فروش هوشمند آیسان با توجه به استراتژی های تعیین شده، اهداف سالیانه را تعیین و تعریف می نماید. .