شهرستان

برای پخش آیسان تکنام پویا ایران صرفاً به تهران ختم نمی‌شود. این شرکت با نگاهی ویژه و تخصصی به شهرستان‌ها، فروش به این بخش از بازار را نیز تأمین می‌کند. امروزه علاوه بر تهران، شهرستان‌های مختلف نیز هر روز در حال رشد و گسترش هستند و هریک به بخش‌های متعددی تقسیم‌ می‌شوند، تأمین مایحتاج این شهرها نیز از اهمیت زیادی برخوردار است اما انتخاب دقیق نمایندگان و اطمینان از صلاحیت آن‌ها به این شرکت کمک کرده که حجم قابل‌توجهی از فروش را به بازار شهرستان‌ها اختصاص دهند.


پخش مویرگی تهران

جمعیت بالای کلان‌شهر تهران و حجم بالای خرید در آن برای شرکت پخش آیسان تکنام پویا بسیار حائز اهمیت است. ازاین‌رو پخش مویرگی منظم و سریع در سطح سوپرمارکت‌های تهران می‌تواند از دست آوردهای مهم آن باشد. شرکت پخش آیسان تکنام پویا اگرچه توانسته پوشش حداکثری در سطح سوپرمارکت‌های تهران به دست بیاورد اما این مهم باعث نشده که این شرکت، بخش سنتی و قدرتمند بازار را فراموش کند. ازاین‌رو شرکت پخش آیسان تکنام پویا توانسته است حداکثر پوشش را نیز در سطح عمده‌فروشی‌های تهران و حومه داشته باشد. این دستاورد از آنجایی مهم و حیاتی است که این عمده‌فروشی‌ها نه تنها برای شهر تهران که برای بسیاری از خرده‌فروش‌های شهرستان نیز منبع تأمین کالا به شمار می‌آیندبازارهای خاص

آیسان تکنام پویا بازار خود را به‌هیچ‌وجه محدود نمی‌کند و بخشی از آن را به خاطر کوچک بودن حذف نخواهد کرد. این دسته از بازار شامل میادین میوه‌وتره‌بار، هتل‌ها، بیمارستان‌ها، ارگان‌های دولتی و غیره اگرچه از نظر پنهان هستند ولی از چشم تیزبین عقاب دور نمانده و شرکت پخش آیسان تکنام پویا به آن اهمیت ویژه‌ای می‌دهد. به عبارتی بازارهای خاص شیوه‌های خاصی می‌طلبند و نیازمند برنامه‌ریزی ویژه‌ای هستند، چراکه تعامل با این بخش از بازار و مشتریان نیازمند تخصص و آگاهی ویژه‌ای است لذا امور مربوط به پخش و توزیع به بازارهای خاص در قالب واحد مجزای فروش بازار خاص صورت می‌گیرد.


فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌ها

یکی از بخش‌هایی که هم‌اکنون سهم قابل‌توجهی از بازار را به خود اختصاص داده و پیش‌بینی می‌شود در آینده نیز این سهم روند رو به رشدی داشته باشد، فروشگاه‌های تعاونی و زنجیره‌ای هستند. با اهمیت یافتن زمان و مسائل مرتبط با جمعیت زیاد کلان‌شهرها، فروشگاه‌های بزرگ نیز در حال پراکنده شدن در سطح این شهرها هستند. شرکت پخش آیسان تکنام پویا با نگاه دقیق به وضعیت حال بازار و پیش‌بینی آینده، واحد مستقلی را به فروشگاه‌های تعاونی و زنجیره‌ای اختصاص داده است. از همین طریق پخش آیسان تکنام پویا توانسته است مساحت بسیار وسیعی از این بازار را تحت پوشش گیرد.